Obálka titulu Girl in the Woods

Girl in the Woods

Camilla Läckberg

Skladem

Expedujeme do 2 pracovních dnů.

206 Kč

Běžná cena: 229 Kč

Ušetříte: 23 Kč (10 %)


Popis: 1× kniha, brožovaná, 784 stran, 11 × 17,8 cm, anglicky

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg’s new psychological thriller featuring Detective Patrik Hedström and Erica Falck – irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A missing child When a...



Zpět na všechny kategorie