Jako dítě byl postižen svalovou ochablostí a částečnou obrnou a v jeho životě se vyskytly chvíle, kdy, jak říká, neudržel ani polévkovou lžíci.
Jeho maminka se s tím nehodlala smířit (Sváťa také ne) a tak už od osmi let posiloval s váhou vlastního těla, od deseti pak ve fitku (který si na vesnici vybudovali z někdejšího chléva) s činkami vyrobenými ze setrvačníků od motorových spojek. V pubertě se Sváťa už věnoval bojovým disciplínám (box, karate a další), ale smrt příbuzného přímo v aréně ho přivedla ke klidnějším, silovým disciplínám. Od roku 2008 prošel Sváťa řadou soutěží (Strongman, Bench-press, Bodybuilding ), kde se stal několika násobným vítězem.
Je držitelem stříbrné medaile z mistrovství Evropy a bronzové medaile z mistrovství světa 2019 v disciplíně bench-press. Sport a zdravý životní styl se staly jeho celoživotní náplní a láskou. Absolvoval kurz osobního trenéra, rozšířený o řadu certifikátů z oblasti Fitness a jeho koníček se mu stal prací. Žije v Pardubicích, trénuje tamtéž a v Praze.
Kniha Mámy hubnou s námi je jeho první (ale určitě ne poslední).


Podle typu

  • Kniha (1)

Z kategorií

Podle jazyků

  • česky (1)

Svatopluk Vobejda

Mámy hubnou s námi
Kniha

Mámy hubnou s námi
V pohodlí domova

Karolína Katchaba Hrubešová, Svatopluk Vobejda  /  Katchaba Food & Fitness (2020)

Skladem

Expedujeme do 3 pracovních dnů.

359 Kč

běžná cena: 399 Kč